Żywiec, Śląskie

Pracownik produkcji! Rekrutujemy w Żywcu! Zgłoś się już dziś!

Żywiec

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji - Żywiec ul. Łączna (okolice bezrobocia)

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
- Praca na 3 zmiany (do wyboru co najmniej 2)
- Możliwość pracy dodatkowej lub codziennie
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Elastyczny czas pracy
- Pracę w młodym zespole
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Bezpłatne szkolenia

Wymagania
- Ukończone 18 lat
- Aktualna książeczka sanepidarno-epidemiologiczna (w przypadku jej braku pokrywamy koszty wyrobienia)
- Chęć do pracy
- Dyspozycyjność
- Pozytywne nastawienie

Zakres obowiązków:
- Pomoc przy produkcji
- Dbanie o czystość miejsca pracy
- Pakowanie produktów
- Kontrola jakości

Kontakt pod numerem telefonu: 691 707 351

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@workprofit.pl/ z dopiskiem PRACOWNIK PRODUKCJI-ŻYWIEC lub wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie: workprofit.pl/ .

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Styczen, 2018  12:07

Identyfikator: 626937

Wyświetleń: 806